• AntyWirusy

Najlepsze programy antywirusowe w dobrej cenie

 

Gwałtowny rozwój cyfryzacji w ostatnich latach sprawił, że nasze komputery wymagają szczególnej ochrony. Prywatne zdjęcia, loginy, hasła, wrażliwe dane, a nawet środki finansowe – wszystko to może zostać narażone na wykradzenie w przypadku złamania zabezpieczeń. Z tego powodu sprawdzone oprogramowanie antywirusowe to zakup obowiązkowy dla każdego przezornego użytkownika, który chce być chroniony przed atakami hakerskimi, złośliwymi oprogramowaniami, a także ceni sobie anonimowość w sieci.

 • Results

Oferta naszego sklepu obejmuje najtańsze antywirusy od sprawdzonych, znanych na całym świecie producentów tego typu programów:

 • Eset,

 • Avast,

 • AVG,

 • McAfee.

Cena antywirusa jest zależna nie tylko od jego producenta, lecz także od okresu, na jaki jest wykupywany. Klucze dostępne na naszej stronie zapewnią ochronę na jednym urządzeniu z systemem Microsoft Windows (w dowolnej wersji) na okres od roku do nawet 5 lat. Każdy z produktów jest przeznaczony do samodzielnej aktywacji i umożliwia wybór dowolnego z dostępnych języków.

Wachlarz usług oferowanych przez antywirusy

Od początku funkcjonowania programy antywirusowe koncentrowały się przede wszystkim na ochronie urządzenia przed szkodliwym oprogramowaniem, które zaczęło się coraz bardziej rozprzestrzeniać wraz z dynamicznym rozwojem internetu. Złośliwe oprogramowanie obejmują między innymi:

 • wirusy,

 • konie trojańskie,

 • oprogramowanie szpiegujące (z ang. spyware),

 • oprogramowanie wymuszające okup (z ang. ransomware),

 • backdoory,

 • rejestratory klawiszy (z ang. keyloggers).

Z czasem oprogramowanie antywirusowe zaczęło również oferować usługi pozwalające na zachowanie anonimowości podczas korzystania z sieci, zapobiegające zbieraniu danych o użytkowniku oraz uniemożliwiające śledzenie aktywności online. Programy te często poprawiają także wydajność naszych urządzeń.

Kompleksowa ochrona dzięki antywirusowi

Jedną z podstawowych funkcji antywirusów jest przeprowadzanie regularnych skanów urządzenia w celu wykrywania wirusów i niebezpiecznych plików. W większości przypadków możliwe jest uruchomienie pełnego lub skróconego skanu. Taki skan często umożliwia również usunięcie niepotrzebnych plików czy rzadko używanych aplikacji, co pozwala zwiększyć ilość wolnej pamięci, przyspieszając tym samym funkcjonowanie urządzenia. Kolejną potencjalną luką prowadzącą do obniżenia poziomu bezpieczeństwa są niezaktualizowane aplikacje. Antywirusy informują użytkowników o dostępnych aktualizacjach lub nawet same ściągają je i instalują.

Wsparcie antywirusa nie ogranicza się do naszej aktywności offline – jego wirtualny zasięg obejmuje również przeglądarki internetowe. Program ostrzega użytkownika przed podejrzanymi stronami oraz załącznikami. Stanowi on też pierwszą linię obrony przed nieuprawnionym dostępem do urządzenia i atakami hakerskimi. Jest to szczególnie ważne w kontekście korzystania ze sklepów internetowych oraz bankowości internetowej, kiedy w grę wchodzą pieniądze znajdujące się na koncie użytkownika.

Zachowaj anonimowość z antywirusem na komputer

Coraz więcej programów antywirusowych zwraca uwagę na aspekt ochrony prywatności swoich użytkowników. Oferowane opcje obejmują szyfrowanie plików, blokowanie śledzenia aktywności na stronach czy też ukrywanie adresu IP i lokalizacji. Dane na temat internautów stanowią aktualnie cenny zasób, który może być sprzedawany osobom trzecim albo wykorzystywany w celach reklamowych lub zmiany cen towarów i usług w sklepach internetowych.

VPN w pakiecie z antywirusem

Kolejna dodatkowa usługa, która w ostatnich latach zyskała na popularności to Virtual Private Network, czyli VPN. Jest to kolejny krok w stronę zachowania anonimowości i bezpieczeństwa w sieci. VPN zapewnia ochronę przed zagrożeniami nawet podczas korzystania z publicznie dostępnych lub niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Jego dodatkową zaletą jest możliwość wybrania jednego z zagranicznych serwerów, co pozwala obejść ograniczenia w dostępie do treści w kraju użytkownika.

Chroń swoje konta za pomocą antywirusa

 

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie swoich kont jest korzystanie z długich unikalnych haseł. Aby zachęcić użytkowników do takiego podejścia, antywirusy oferują funkcję menedżera haseł. Korzystając z takiej usługi, nie musimy zapamiętywać haseł do wszystkich swoich kont – wystarczy zapamiętać jedno główne hasło do menedżera, które odblokowuje dostęp do wszystkich danych logowania.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!