• Microsoft Office Keys - All packages in affordable prices Available packages: Office 2021, 2019, 2016, 2013, 2010, 365

Pakiet Office, wyprodukowany i rozwijany przez Microsoft, już od ponad trzech dekad jest najpopularniejszym na świecie zestawem narzędzi do szeroko pojętej pracy biurowej. Użytkownicy doceniają jego uniwersalność, wygodny interfejs, kompatybilność z różnymi systemami (nie tylko tymi opartymi o rodzinę Microsoft Windows) i wiele innych zalet. Można z czystym sumieniem stwierdzić, żepakiety Officestały się synonimem programów biurowych, nokautując biznesowo i technologicznie konkurencyjne rozwiązania.

 

Sprawdzone i tanie klucze Microsoft Office znajdziesz tylko w Key-soft.pl!

  • Results

Tani klucz Microsoft Office

 

Każda edycja Microsoft Office jest wydawana w kilku wersjach, by jak najlepiej dopasować swoją zawartość i zestaw programów do potrzeb użytkownika. Pakiet Office dla studentów będzie więc składał się z nieco innego zestawu programów biurowych niż zestawy oznaczone Professional lub Plus, które zostały zaprojektowane do profesjonalnych zastosowań. Z uwagi na różnorodność zestawów warto sprawdzić, czym charakteryzują się poszczególne wydania – w ten sposób wybierając klucz do pakietu Office w naszej ofercie, kupisz ten klucz pakietu Office, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

 

Dla każdego produktu Microsoft Office z kluczem możesz skorzystać z darmowego pobierania pakietu (Download), przy produktach zostały dodane zakładki Alternatywne pobieranie, co pozwoli na korzystanie z pakietu bez aktywacji przez okres 30 dni!

 

Choć czasem potocznie mówi się na pakiet MS Office pakiet Word Excel Powerpoint” – z powodu największej rozpoznawalności tych trzech aplikacji, sam Microsoft Officeto zestaw znacznie bogatszy. W zależności od wersji oraz edycji, oprócz wspomnianej powyżej wielkiej trójki”, w skład zestawu wchodzą lub wchodziły także inne programy. Jakie aplikacje zawierają tanie pakiety Officew różnych wydaniach?

 

Microsoft Word

Jest to aplikacja do tworzenia i edycji różnego rodzaju tekstów. Za jej pomocą powstają książki, prace magisterskie, referaty, opowiadania czy notatki. Oprócz samych liter, cyfr i innych znaków Word umożliwia również wstawianie do plików obrazów z możliwością ich podstawowej obróbki, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych graficznie kompozycji. To potężne narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie edycję zarówno prostych, jak i bardziej rozbudowanych plików tekstowych.

 

Microsoft Excel

Kiedy mówi się o arkuszach kalkulacyjnych, Excel to pierwsze słowo, które zazwyczaj przychodzi na myśl. Excel niesamowicie ułatwia wykonywanie obliczeń, a funkcje takie jak tabele przestawne czy tworzenie makr sprawiają, że program świetnie radzi sobie nawet z bardzo dużymi ilościami danych.

 

Microsoft PowerPoint

Narzędzie, za pomocą którego w kilka chwil przygotujesz atrakcyjną wizualnie prezentację multimedialną. Program niezbędny na każdym szczeblu biznesowym czy edukacyjnym, oferujący gigantyczne możliwości personalizowania slajdów w prosty sposób.

 

Microsoft Outlook

Program przeznaczony do obsługi poczty elektronicznej e-mail oraz pełniący rolę osobistego elektronicznego organizera. W zależności od edycji, oprócz pracy z e-mailami jest wyposażony w rozbudowany kalendarz, menedżera kontaktów, system zarządzania zadaniami czy notatkami.

 

Microsoft Publisher

Aplikacja zaprojektowana głównie do pracy z plikami, które później trafią do druku (ang. DTP – desktop publishing). Zawiera szereg udogodnień dostępnych w przypadku pracy z grafiką i świetnie nadaje się do tworzenia materiałów reklamowych – na przykład ulotek, plakatów, okładek, a wcześniej przede wszystkim wizytówek. Publisher używany jest w firmach zwłaszcza przez działy marketingu i kreacji.

 

Microsoft Access

Program pozwalający na komfortowe zarządzanie różnego rodzaju bazami danych. Dzięki przyjaznej graficznie formie i ogromnym możliwościom Access ułatwia tworzenie aplikacji, łącząc zaawansowane technologie i różne formaty z prostą obsługą.

 

Microsoft OneNote

Narzędzie umożliwiające wygodne przygotowywanie oraz segregowanie notatek. Dzięki integracji z chmurą są one dostępne na różnych urządzeniach i nie ograniczają się tylko do dysku twardego komputera. Oprócz typowych notatek wprowadzanych za pomocą klawiatury najnowsze edycje OneNote potrafią także skanować teksty z zewnętrznych źródeł (technologia OCR) oraz analizować nagrania dźwiękowe.Pakiet Microsoft Office – cena

W naszej ofercie znajdziesz zarówno najnowsze edycje Microsoft Office, jak i starsze – dzięki czemu masz do wyboru pełną gamę produktów. Tani klucz Office w Key-soft to gwarancja jakości i niezawodności.Klucz Office do samodzielnej aktywacji to ogromne ułatwienie względem tradycyjnie dystrybuowanego oprogramowania. Proces zakupu jest szybki i niezawodny – wystarczy, że wybierzesz tanie pakiety Microsoft i opłacisz zamówienie, a następnie otrzymasz klucz produktu pakietu Office, za pomocą którego możesz od razu aktywować zakupiony produkt.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!