• Pakiety Microsoft Office 2019 - klucze aktywacyjne

W tej kategorii znajdziesz w pełni oryginalne, bezterminowe licencje na różne wersje pakietu narzędzi biurowych Microsoft Office 2019. Klucz jest kompatybilny ze wszystkimi oficjalnie wydanymi wersjami językowymi produktu oraz z opublikowanymi przez producenta późniejszymi aktualizacjami. Otrzymujesz legalny, pełnowartościowy produkt, wyposażony we wszystkie zaprojektowane przez Microsoft funkcje.

W opisie znajduje się odnośnik do pobrania pakietu (Download), w łatwy sposób możesz pobrać pakiet oraz przetestować go przez 30 dni!

Dostępne w naszej ofercie wersje Microsoft Office to między innymi:

 

  • klucz Microsoft Office 2019 Professional Plus PL w wersji na systemy Windows 10 oraz Windows 11,
  • klucz aktywacyjny Microsoft Office 2019 w wersji Home & Business dla systemu operacyjnego Apple MacOS (od wersji 10.12).
  • Results

Jakie nowości wprowadza Microsoft Office 2019?

 

Klucz Microsoft Office 2019 umożliwia korzystanie z pakietu znacznie zmodyfikowanego w porównaniu do poprzednich wersji. Dynamiczny rozwój objął wiele aspektów właściwie wszystkich programów składających się na pakiet Office. Oprogramowanie zostało unowocześnione i dostosowane tak, by być zgodne z najbardziej zaawansowanymi technologiami, używanymi obecnie w komputerach firmowych i domowych – z tego powodu nie jest możliwe uruchomienie go na systemach Windows 7 i wcześniejszych.

 

Office 2019 wzbogacił się między innymi o rozbudowany moduł tłumaczeniowy Microsoft Translator, który upraszcza automatyczne tłumaczenie wyrazów i całych zdań pomiędzy wieloma językami – dostępny jest on w programach Word, Excel oraz PowerPoint.

 

Pakiet 2019 pozwala na umieszczanie w dokumentach Word plików w wektorowym formacie graficznym SVG (ang. Scalable Vector Graphics). Oprócz tego Microsoft Word 2019 wprowadza zupełną nowość – możliwość wstawiania czytelnych i prostych w edycji równań matematycznych (składnia LaTeX). PowerPoint zyskał między innymi opcję wstawiania nowych przejść pomiędzy slajdami w formie pomysłowych animacji – jeszcze bardziej estetycznych oraz płynniejszych niż kiedykolwiek wcześniej. Do ogromnego zestawu komend w Microsoft Excel dołączyły kolejne – na przykład bardzo użyteczna funkcja POŁĄCZ.TEKSTY.

 

Jakie programy zawiera pakiet Microsoft Office 2019 (klucz) w Key-soft.pl?

 

Oferowane edycje na systemy Windows to najbardziej zaawansowane zestawy Office, oficjalnie nazywane Microsoft Office Professional Plus 2019. Kluczudostępnia więc pełen pakiet oprogramowania, składający się z następujących produktów Microsoft: Word (2019), Excel (2019), PowerPoint (2019), Outlook (2019), Publisher (2019), Access (2019).

 

Oznacza to, że pakiet udostępnia programy do obsługi poczty e-mail, zaawansowanej obróbki tekstu, wykonywania kalkulacji na rozbudowanych arkuszach, przygotowywania prezentacji, pracy z bazami danych czy materiałami graficznymi.

 

Edycja Office 2019 na system Mac OS w wersji Home & Business zawiera następujące programy: Word (2019), Excel (2019), PowerPoint (2019), Outlook (2019) i OneNote (2019).Klucz produktu Microsoft Office 2019 i jego wygodna aktywacja

 

Klucz Microsoft Office 2019w Key-soft.pl sprzedawany jest w systemie cyfrowej dystrybucji. Mechanika jest komfortowa i szybka – po złożeniu zamówienia na wybraną wersję Microsoft Office 2019, klucz produktu otrzymujesz w wiadomości e-mail. Za pomocą otrzymanej licencji możesz aktywować instalator produktu pobrany z oficjalnej witryny Microsoftu – link również dostaniesz za pomocą poczty elektronicznej wraz z pełną instrukcją.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!