• Pakiety Microsoft Office dla MacOS

Choć komputery Apple, czyli różne modele stacjonarnego iMaca i mobilnego MacBooka, wyposażone są w konkurencyjne programy, wielu użytkowników decyduje się na wybór pakietu biurowego Microsoft Office również na platformie spod znaku nadgryzionego jabłka. 

 

Office na Maka pomimo windowsowych korzeni już od wielu lat stał się idealnie kompatybilny ze środowiskiem macOS, dzięki czemu nie ma ryzyka, że system „nie dogada się” z poszczególnymi programami. Office na Maku nie ustępuje stabilnością natywnym programom, gwarantując bezproblemową, wygodną i wydajną pracę każdemu użytkownikowi. Z tego powodu dziś wpisując do wyszukiwarki anglojęzyczne hasła „Microsoft Word on Mac”, „Microsoft Office on Mac” czy „Office 365 for Mac”, nie otrzymujemy wyników pełnych krytyki, a pozytywne recenzje zarówno polskich, jak i zagranicznych użytkowników z całego świata.

  • Results

Pakiet biurowy Office na komputery Apple Mac

W tej kategorii znajdziesz następujące wersje Microsoft Office na komputery Apple z systemem macOS:

  • Office 2019 (Mac),
  • Office 2021 (Mac),
  • Office 365 (Mac).
Dzięki takiej ofercie możesz zdecydować się na typowo desktopowe wersje pakietu Office oparte na jednorazowym zakupie całego pakietu wraz z dostępem do późniejszych aktualizacji lub wybrać Microsoft 365 (znany także pod nazwą Office 365) przeznaczony do pracy w chmurze obliczeniowej i oferujący dostęp do plików z każdego miejsca z dostępem do internetu (oprogramowanie SaaS, czyli software as a service).
Oczywiście istnieją także alternatywne pakiety biurowe, na przykład LibreOffice Open Office na Maka. Wyraźnie ustępują one jednak Office’owi pod względem zgodności z najnowszymi standardami i technologiami, wydajności na starszych i nowszych konfiguracjach sprzętowych oraz przede wszystkim całościowego UX (User Experience). Największą siłą nowoczesnych wersji Microsoft Office jest dopracowany do perfekcji interfejs użytkownika, który sprawia, że praca z dokumentami czy arkuszami kalkulacyjnymi jest prostsza niż kiedykolwiek, a jednocześnie oferuje ogromne możliwości twórcze.
Microsoft Office i MacBook/iMac – perfekcyjne połączenie
Pakiet Office to wielofunkcyjny zestaw biurowych narzędzi, który zapewnia możliwość wygodnej pracy z różnymi formami tekstu czy grafiki, a także z wykonywaniem obliczeń i wieloma innymi kategoriami cyfrowej obróbki różnego rodzaju dokumentów czy danych.
  • Microsoft Word – od dekad jest on podstawą pracy dziennikarzy, pisarzy czy specjalistów do spraw marketingu. Powstają na nim zarówno pełnowymiarowe prace licencjackie czy magisterskie, jak i krótkie notatki potrzebne do pracy czy codziennej domowej organizacji. Poza różnorodnym formatowaniem tekstu Word obsługuje również rozbudowaną bibliografię, jest też wyposażony w moduł sprawdzania pisowni w wielu językach, tryb recenzji z możliwością dodawania komentarzy i wiele innych niezbędnych funkcji.
  • Microsoft Excel – to program do obsługi rozbudowanych arkuszy kalkulacyjnych i do wykonywania obliczeń. Obsługuje nie tylko zaawansowane formuły, ale pozwala również na tworzenie tabeli przestawnych czy na wizualizację nawet dużych ilości danych na czytelnych wykresach. Excel na Maka, podobnie jak inne elementy składowe pakietu Office w wersji na sprzęt marki Apple, nie różni się funkcjonalnością od pierwotnej wersji.
  • Microsoft PowerPoint – jest to niemal synonim cyfrowych prezentacji. To program używany w korporacjach, małych firmach, na uczelniach, w fundacjach i setkach innych organizacji. Prezentacje stworzone z użyciem PowerPointa cechują się ogromną multimedialnością i klarowną formą, dzięki czemu za ich pomocą autor może przedstawić niemal wszystko – od biznesplanu przez briefy kampanii marketingowych po naukowy referat czy artystyczne portfolio.
  • Microsoft Outlook – najpopularniejszy program do obsługi poczty e-mail. Radzi sobie z wieloma kontami poczty elektronicznej, jest również wyposażony w wiele funkcji wspomagających organizację pracy, na przykład rozbudowaną listę kontaktów, system zadaniowy czy kalendarz spotkań.
  • Microsoft Publisher – program do tworzenia materiałów tekstowo-graficznych, najczęściej z zamiarem ich późniejszego druku – są to na przykład ulotki, plakaty czy tablice informacyjne. Używany głównie przez grafików i specjalistów DTP, jednak z uwagi na prostotę obsługi jest popularny również wśród hobbystów.
  • Microsoft Access – program służący do zarządzania relacyjnymi bazami danych, m.in. przy użyciu predefiniowanych szablonów. Access korzysta z silnika Microsoft Jet Database Engine, co zapewnia prostotę obsługi i zarządzania danymi.
Cyfrowe klucze aktywacyjne Office na Macbooki Znajdujące się w tej kategorii wersje Office na komputery Mac i inne modele sprzętu z macOS są dostępne w formie cyfrowej – do ich instalacji nie potrzebujesz płyty ani plastikowego opakowania, a aktywacja oprogramowania odbywa się w pełni online. Dzięki temu pakiet Office na Twoim Macu będzie w pełni funkcjonalny już w kilka chwil po dokonaniu zakupu w sklepie Key-Soft, a Ty jednocześnie masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, pełnowartościowy produkt ze wszystkimi późniejszymi aktualizacjami producenta.
 
Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!