• Systemy Operacyjne Microsoft Windows - Wszystkie wersje

W tej kategorii znajdziesz system operacyjny Windows w wielu różnych wariantach – od najnowocześniejszych produktów, takich jak Windows 11 czy Windows 10, po starsze wersje tego oprogramowania (Windows 7). Tanie klucze Windows dostępne w sklepie Key-soft.pl to doskonały sposób na skorzystanie z legalnego, oryginalnego oprogramowania, wyprodukowanego przez korporację Microsoft.

 

Tani klucz Windows– kompleksowa oferta

 

W ofercie znajdują się zarówno systemy przeznaczone dla użytkowników domowych (oznaczane jako wersje Home), jak i te dedykowane firmom, wyposażone w bardziej zaawansowane mechanizmy zabezpieczające dane i inne funkcje dla profesjonalistów (wersje Professional lub Pro). 

 

W przypadku tradycyjnej pracy biurowej różnica pomiędzy wersjami Home i Pro z punktu widzenia użytkownika jest minimalna – na przykład Windows 10 Professional jest wyposażony w zaawansowany system szyfrowania BitLocker oraz dodatkową opcję ochronną Windows Information Protection, jednak również Home posiada rozbudowane systemy ochrony danych użytkownika, które w pełni wystarczają do bezpiecznej pracy i zabawy.

  • Results

Tanie systemy Windows – oferta sklepu

 

  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 11.

 

Jak odbywa się instalacja systemu i aktywacja klucza Windows?

Licencja Windows (obojętnie, który produkt z kategorii wybierzesz) jest dystrybuowana w formie cyfrowej. W erze digital tradycyjne pudełka z płytami są już przestarzałe – dlatego w naszym sklepie kupujesz pełnowartościowy produkt, który aktywujesz online, a cała procedura jest bardzo szybka i wygodna. Oprogramowanie pobierasz wyłącznie z oficjalnych stron Windows (link otrzymasz za każdym razem w wiadomości potwierdzającej przeprowadzenie transakcji) i jedyne co musisz zrobić, to dokonać internetowej aktywacji za pomocą otrzymanego klucza.

 

W przypadku zakupionych w Key-soft systemów Windows licencja jest przyznawana przez producenta bezterminowo – możesz komfortowo wykorzystywać wszystkie funkcje systemu oraz pobierać konieczne aktualizacje oprogramowania bez żadnych obaw.

 

Windows to stworzony przez Microsoft, najbardziej rozpowszechniony system operacyjny na świecie. Z uwagi na gigantyczną uniwersalność i przystosowanie do wielu różnych zadań jest używany w prywatnych domach, a także przedsiębiorstwach i innego typu instytucjach. 

 

Do czego możesz wykorzystywać komputer z oprogramowaniem Windows (klucz aktywacyjny)?

 

  • Do pracy

 

Systemy Windows, w zależności od wersji, są wyposażone w pakiet podstawowych programów biurowych, co pozwala na tworzenie notatek, bazową edycję grafik czy plików tekstowych, a także zarządzanie skrzynką e-mail. Prawdziwe skrzydła Windows rozwija jednak w połączeniu z pakietem Microsoft Office – wiele wersji tego oprogramowania znajdziesz w osobnej kategorii w naszym sklepie: pakiety Office. Windows zawiera także inne programy – od pakietu Adobe, przez programy typu IDE do programowania, po systemy serwerowe czy bazy danych.

 

  • Do rozrywki – oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry

 

Windows oferuje ogromne możliwości konsumpcji multimedialnej treści. Dostępne są zarówno natywne aplikacje dla wielu usług VOD (takich jak Netflix czy Amazon Prime), jak i możliwość obsługi takich platform przez wiele przeglądarek internetowych za pomocą webowego interfejsu. Pakiety programów pozwalają także na uruchamianie filmów i utworów muzycznych z płyt, pendrive’ów i innych nośników.

 

Warto pamiętać, że Microsoft Windows to również ogromna platforma do gier – od legendarnych klasyków po najnowsze produkcje z cyfrowej ekstraklasy. W przepastnej i stale powiększającej się galerii tytułów możesz znaleźć proste gry dla dzieci z bohaterami ulubionych bajek, gry strategiczne wymagające taktycznego myślenia i planowania, a także dynamiczne gry stawiające na refleks i szybkie reakcje. Swoje usługi i sklepy z grami rozwijają potentaci branży gier – Valve (Steam), Ubisoft (uPlay), Electronic Arts (Origin) czy Epic Games (Epic Store). Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

  • Do mediów społecznościowych i komunikacji ze światem

 

Systemy Microsoft Windows doskonale dogadują się” z szybkim połączeniem internetowym. Dzięki temu tworzą idealny hub komunikacyjny do social mediów, poczty elektronicznej, przeróżnych komunikatorów (takich jak Messenger czy WhatsApp) czy przeglądania najnowszych informacji i innych materiałów dziennikarskich.

 

Klucz aktywacyjny Windows – sklep internetowy

Jesteś w dobrym miejscu aby zakupić produkty w niskich cenach. Największy wybór tanich systemów Windows i pakietów Office w Polsce to właśnie Key-soft.pl!


Możesz tutaj również korzystać z darmowego pobierania produktów takich jak Windows oraz Office, znajdziesz odnośniki do pobrania przy prawie każdym produkcie.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!