• Microsoft Office 2016 - klucze aktywacyjne

W tej kategorii znajdziesz klucze aktywacyjne do produktu Microsoft Office 2016, czyli jednego z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych zestawów programów biurowych na świecie.

Pakiet Office 2016, wyprodukowany i wydany przez Microsoft, składa się z kompletu programów niezbędnych zarówno w małej firmie, dużej korporacji, jak i w domu podczas codziennego korzystania z komputera. Zestaw w zależności od konkretnej wersji składa się z programów.

  • Results

Microsoft Office standard 2016

Edycja 2016 łączy najnowsze technologie z wypracowanymi przez ponad 40 lat rozwoju rozwiązaniami, które na stałe wpisały się w to, jak wygląda praca przy komputerze. Dzięki temu zawarte w pakiecie office 2016 pl programy są jednocześnie wyjątkowo proste w obsłudze i oferują ogromne możliwości nie tylko podstawowej, ale również zaawansowanej obróbki danych.

Microsoft Outlook to program pozwalający na wygodną obsługę poczty e-mail. Za jego pomocą nie tylko odpowiesz na wiadomości, ale również zaplanujesz spotkania (w kalendarzu) czy będziesz zarządzał notatkami. Do Outlooka możesz podpiąć kilka adresów pocztowych – na przykład prywatny i służbowy.

Microsoft Word umożliwia tworzenie i edycję plików tekstowych. To idealny program do napisania posta na bloga, pracy licencjackiej, agendy spotkania, tekstu prezentacji i dowolnej innej formy. Rozbudowane możliwości edycji zapewniają pełną dowolność tego, jak wygląda finalny plik.

Microsoft Excel to niekwestionowany król pracy z danymi. Daje możliwość tworzenia rozbudowanych tabel i przetwarzania zawartych w nich informacji. Z Excela korzysta niemal każde biuro na świecie, używając go do obliczania wskaźników biznesowych czy podatków, przechowywania baz danych czy wizualizacji wskaźników za pomocą czytelnych wykresów różnego rodzaju.

Microsoft PowerPoint to program niezbędny przy tworzeniu prezentacji multimedialnych. Za jego pomocą przygotujesz pokaz oferty na spotkanie z klientem, podsumowanie referatu na uczelni czy zawartość webinaru przeznaczonego dla odbiorców w sieci. PowerPoint nie wymaga wiele wysiłku, by za jego pomocą stworzyć estetyczne, czytelne i wciągające prezentacje, zawierające nie tylko tekst, ale również grafiki czy pliki wideo.

Microsoft Publisher to program przeznaczony dla grafików zajmujących się DTP, czyli przygotowywaniem plików graficznych do druku. Mowa tu o plakatach, ulotkach, transparentach i innych „analogowych” materiałach marketingowych czy informacyjnych.

Microsoft Access umożliwia obsługę relacyjnych baz danych – to narzędzie skierowane przede wszystkim do branży IT.

Microsoft OneNote to podręczne centrum notatek – dzięki niemu możesz zawsze zapisać to, czego aktualnie potrzebujesz i zanotować swoje spostrzeżenia.

Office 2016 – klucz aktywacyjny w Key-Soft

Kupując Microsoft Office 2016, gwarantujesz sobie możliwość łatwego wykonania zdecydowanej większości zadań związanych z szeroko pojętą pracą biurową. Za pomocą pakietu policzysz budżet domowy, pomożesz synowi w przygotowaniu się do prezentacji maturalnej, przeprowadzisz biznesową konwersację e-mailową, a nawet napiszesz książkę – możliwości są bardzo szerokie, a programy łatwe w opanowaniu nawet skomplikowanych funkcji. 

Co ważne, pliki tworzone w programach zawartych w edycji 2016 są kompatybilne zarówno z wcześniejszymi edycjami pakietu, jak i z chmurową edycją Microsoft 365.

Office 2016 – tanio, legalnie i wygodnie

 

Warto pamiętać, że korzystając ze sklepu Key-Soft i kupując cyfrową edycję Office 2016 od Microsoft, dbasz o środowisko. Cały proces instalacji jest szybki i bardzo prosty – wystarczy ściągnąć program z oficjalnej strony producenta (wystarczy wpisać w wyszukiwarce office 2016 download microsoft), a następnie za pomocą otrzymanego klucza produktu aktywować pakiet. W ten sposób redukujesz ilość plastiku (brak pudełka) i spalin potrzebnych na transport fizycznego produktu, a całość odbywa się w pełni cyfrowo – z korzyścią dla Ciebie i środowiska.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!