• Pakiety Microsoft Office 2021 - klucze aktywacyjne

Pakiet Office 2021 – klucz aktywacyjny

Pakiet Microsoft Office 2021 to kolejna edycja najpopularniejszego zestawu programów biurowych na świecie. Ten wielofunkcyjny pakiet narzędzi używany jest zarówno przez największe korporacje o globalnym zasięgu, jak i indywidualnych użytkowników domowych, od dekad wyznaczając standardy komfortu pracy z tekstem, grafiką, prezentacjami czy obsługą poczty elektronicznej.

 

W tej kategorii znajdziesz Office 2021w wersji Professional oraz w edycji Home & Business. Dla Twojej wygody programy w sklepie key-soft.pl wystawiane są w formie cyfrowej – dzięki temu nie musisz czekać kilka dni na kuriera z fizycznym produktem, a od momentu zakupu do rozpoczęcia użytkowania mija zaledwie kilka chwil. To rozwiązanie nie tylko szybsze, bardziej komfortowe i znacznie prostsze niż fizyczny model dystrybucji, ale również bardziej przyjazne planecie z uwagi na brak plastikowego opakowania, płyty instalacyjnej czy spalin generowanych podczas transportu.

 

Co więcej, w zależności od Twoich preferencji możesz wybrać Microsoft Office 2021 przeznaczony do aktywacji przez internet (aktywacja online) lub telefonicznie. Wraz z aktywacją produktu otrzymujesz od Microsoftu pełen pakiet obecnych i przyszłych aktualizacji oprogramowania (m.in. pod względem bezpieczeństwa).

 

  • Results

Cyfrowy przybornik do każdego gabinetu

Office 2021składa się z następujących programów:

Microsoft Word 2021, Microsoft Excel 2021, Microsoft PowerPoint 2021, Microsoft Outlook 2021, Microsoft Access 2021 (tylko w wersjach Pro i Pro Plus), Microsoft Publisher 2021 (tylko w wersjach Pro i Pro Plus), Skype for Business 2021 (tylko w wersji Pro Plus).

Taki zestaw gwarantuje efektywną pracę w biurze czy w domu i zgodność z cyfrowymi standardami dzięki obsłudze najnowocześniejszych formatów plików. 

 

To także możliwość wygodnego korzystania z poczty elektronicznej e-mail (również z wielu kont i adresów naraz – na przykład prywatnego i służbowego), edycji zarówno prostych, jak i rozbudowanych plików tekstowych, stworzenia od zera czytelnych, estetycznych prezentacji pełnych multimediów czy tworzenia zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych z tabelami przestawnymi. Pomimo ogromnych możliwości zawartych w pakiecie programów, użytkowanie Office’a 2021 jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – dba o to specjalnie zaprojektowany interfejs zapewniający wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji.

 

Pakiet Office 2021został stworzony z myślą o systemie operacyjnym Microsoft Windows 11, dzięki czemu jest on w stanie perfekcyjnie wykorzystać wszystkie technologiczne możliwości nowej platformy. Jeżeli jednak nie zdecydowałeś się na zakup lub aktualizację z poprzedniej edycji i korzystasz z systemu Windows 10, zestaw również zapewni Ci bezproblemową, stabilną pracę i pełną kompatybilność.

Office 2021 i nie tylko

Zajrzyj również do innych kategorii w sklepie Key-Soft. Opróczpakietu Office 2021 tanio kupisz także klucze do innych wersji zestawów biurowych Microsoftu i systemów operacyjnych z rodziny Windows – między innymi Windows 11.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!