• Systemy Microsoft Windows 11 klucze aktywacyjne

Znajdziesz tutaj klucze aktywacyjne do systemu Microsoft Windows 11. Dostępne są edycje:

 

  • klucz Windows 11 Home – wersja przeznaczona dla użytkownika domowego,
  • klucz Windows 11 Professional – wersja dla użytkownika biznesowego i osób, które potrzebują bardziej specjalistycznego oprogramowania, m.in. szyfrującego.

 

 
  • Results

System Windows 11– nowości i usprawnienia

 

Pierwszą zmianą, która od razu rzuca się w oczy po rozpoczęciu przygody z systemem Windows 11,jest odświeżony wygląd – znacznie estetyczniejszy, wygodniejszy oraz bardziej czytelny niż kiedykolwiek wcześniej. Na uwagę zasługuje zwłaszcza przemodelowane menu Start. Jednocześnie zmiany interfejsu są na tyle subtelne, że nie powodują żadnych problemów z adaptacją dla użytkowników poprzednich odsłon – obsługa jest wciąż bardzo intuicyjna i bezproblemowa.

 

Spośród tysięcy usprawnień warto wspomnieć również o użytecznej funkcji Dynamic Refresh Rate, która dynamicznie zmienia odświeżanie ekranu (wartości pomiędzy 60 i 120 Hz), by zachować idealny balans pomiędzy wydajnością i żywotnością baterii w laptopach.

 

Windows 11 znacznie lepiej współpracuje również z najnowszymi procesorami – proces wybudzania z uśpienia jest znacznie szybszy, a sam system wydajniej zarządza zasobami sprzętowymi. Gracze z pewnością docenią zaimplementowanie odświeżonego systemu DirectStorage, który znacznie przyspiesza wczytywanie danych z dysków SSD.

 

Klucz Windows 11 Pro a klucz Windows 11 Home

 

Różnice pomiędzy wersją Home oraz Professional w przypadku Windows 11 sprowadzają się między innymi do bardziej zaawansowanych systemów ochrony danych. W Windows 11 Professional producent wprowadził funkcję WIP (ang. Windows Information Protection) oraz natywną możliwość korzystania z BitLockera – programu szyfrującego zawartość systemu. Wersja Pro pozwala też na korzystanie z innych usług dedykowanych firmom i innym organizacjom, np. przypisywanie dostępu do różnych aplikacji konkretnym użytkownikom.

 

Klucz Windows 11 online w Key-soft.pl

 

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas e-maila z kodem aktywacyjnym systemu Windows 11 (kluczem produktu) oraz linkiem do oficjalnego instalatora Microsoftu. Aktywacja odbywa się online – udzielana licencja jest bezterminowa, dzięki czemu otrzymujesz dostęp do wszystkich obecnych i przyszłych aktualizacji tego oprogramowania.

 

Kup klucz Windows 11 i ciesz się najnowocześniejszym legalnym oprogramowaniem na komputery PC i laptopy!

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!