• Systemy Microsoft Windows 7 - klucze aktywacyjne

W tej kategorii znajdziesz klucz aktywacyjny Windows 7 – znanego na całym świecie systemu operacyjnego, wyprodukowanego przez koncern Microsoft. Choć od rynkowej premiery minęło już wiele czasu, Windows 7 wciąż pozostaje obecny na wielu komputerach, a wieloletnie testy pozwoliły producentowi na dopracowanie systemu do perfekcji.

 

System Windows 7 został wydany w kilku wariantach – najpopularniejsze z nich znajdziesz w naszym sklepie. Każda z oferowanych przez nas wersji dostępna jest dla komputerów o 32-bitowych oraz 64-bitowych procesorach, dlatego system Windows 7 sprawdzi się perfekcyjnie nie tylko na nowoczesnych platformach sprzętowych, ale również w nieco starszych komputerach czy laptopach.

  • Results

Windows 7 – klucz online w Key-soft

Wersje Windows 7 dostępne w ofercie sklepu:

 

  • klucz Windows 7 Home Premium – wersja dla użytkownika domowego, zawierająca wszystko, czego może potrzebować typowy domowy komputer;
  • klucz Windows 7 Professional – wersja przeznaczona dla profesjonalistów, wyposażona w szereg zaawansowanych narzędzi, na przykład możliwość zdalnej kontroli pulpitu czy system szyfrujący dane;
  • klucz Windows 7 Ultimate – ostateczna wersja zawierająca wszystkie oficjalnie wydane funkcje systemu. To najbogatsza edycja Windows 7, która została opublikowana na rynku.Windows 7 to następca systemu Windows Vista. W odróżnieniu od poprzednika został pozytywnie oceniony zarówno przez branżowych recenzentów, jak i zwykłych użytkowników. Chwalono zwłaszcza jego stabilność, uniwersalność czy zgodność z najnowszymi standardami technologicznymi. Względem poprzednika zmienił się między innymi interfejs, a system znacznie lepiej zarządza zasobami komputera, dzięki czemu jest zdecydowanie wydajniejszy – nawet w przypadku takich samych konfiguracji.

 

Ułatwienia dostępu sprawiają, że Windows 7 jest wygodny w obsłudze i świetnie sprawdzi się w przypadku początkujących użytkowników. Intuicyjne sterowanie i zarządzanie opcjami w połączeniu z ogromną biblioteką programów gwarantuje komputerowi z tym systemem dużą wszechstronność – to system idealny do pracy, zabawy i nauki.

 

Aktywacja systemu Windows 7

Klucz produktu Windows 7, który kupisz w naszym sklepie, otrzymujesz w wersji cyfrowej i aktywujesz go wyłącznie online. Dzięki tej metodzie aktywacja jest błyskawiczna, a Ty korzystając z udogodnień technologii nie marnujesz czasu. Nadawana licencja na system jest w pełni bezterminowa – możesz bez obaw korzystać z systemu i nie stracisz do niego dostępu po pewnym czasie.

Automatic shipment

Immediate shipping of products to your email address!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Safe shopping

We guarantee safe shopping in our store!

The highest quality products!

You get the highest quality at a reasonable price!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!

Positive store reviews!

Join the group of satisfied customers!